Ana Sponsorlar
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
Kurumsal Sponsor
REKLAM ALANI
İletişim Sponsor
REKLAM ALANI
Aday - Doğan Alkış
Doğan Alkış
Sosyal medya fenomeni

9 Ocak 2002 yılında Van İpekyolu'nda İlk ve orta öğrenimini Van İpekyolu Mehmetçik Selen ortaokulunda ardından Van Mehmet Akif Ersoy Anadolu lisesinde tamamlamış, 2022 Yılında Gaziantep Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Ses eğtimi bölümünü Derece ile kazanmıştır. 


Yaşamı ve Kariyeri 

13 Kasım 2016 yılında sosyal medyadaki ilk videosunu Doğan Alkış YouTube kanalında paylaştı.  


2018 yılında hızlandırılmış yönetmenlik yönetmenlik eğitimi Aldı 


 2019 yılında Rotha dijital medya ajansını kurdu. 2019 - 2020 yılları arasında Televizyonculuk hayatına ilk adımını atarak Kanal M’de Bizim sokak isimli programının sunuculuğunu yaptı.


12 Mart 2021 yılında Gelme isimli ilk Single’ı ile Profesyonel olarak müzik piyasasına giriş yaptı.


 2021’yılından beri yaptığı Akustik coverler ile milyonlara ulaşan Doğan Alkış; Ayşegül Altıok gibi işinde duayen, Ajda Pekkan, Ayşe Hatun Önal, Selen Görgüzel gibi bir çok Ünlü sanatçının Beraber Çalıştığı bir Ses eğitimi Doçenti ile Şan,Diyafram, repertuar buna ek olarak Piyano,Bağlama, ve solfej eğitimleri aldı. 2022 Yılında Gaziantep Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümünü derece ile kazandı.  


25 Kasım 2022’de Söz Müziği Kendisine Ait “ Yazmıştım Anıları “ İsimli Singele’ı ile Geniş Kitlelere Ulaşmıştır. Alkış, Onlarca Halk konseri ile sevenleri ile bir araya gelmiş, 2021 yılında Van’ın Enleri Yarışmasında Halk oyları İle Yılın en iyi çıkış yapan ismi olmuştur. Bir yandan sosyal medyada İçeriklerini Milyonlara ulaştırırken Diğer Yandan Gaziantep Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünde Eğitimine Devam etmektedir.

Menü
Webtadil Dijital Danışmanlık