Aday - CEVHER BAL
CEVHER BAL
Oylama Ücretsizdir

1965 yılında Van’ın – Çatak ilçesinde amatör olarak arıcılık işine başlayan büyük dedemiz 1975 yılında arıcılık mesleğini ilerleterek 650 kovan ile üreticilik yapmıştır. Eşsiz güzelliklere sahip olan ülkemiz birçok özelliğin yanı sıra tüm Dünyayı kıskandıracak zengin flora yapısına sahiptir.

Mucizevî bir besin kaynağı olan bal özellikle Doğu Anadolu’nun, bal veren; geven, tusi, kekik üçgül, deve dikeni v.s bitkileri yoğunluğu bol olan yüksek yaylalarından elde edilen ballar ileri teknolojiyle donatılmış laboratuarımızda TGK Bal Tebliğine uygunluğu tespit edildikten sonra, el değmeden hijyenik şartlarda paketlenmektedir.

Binlerce yıllık mucizeyi el değmeden tüketicilerimiz ile buluşturarak, kusursuz bir marka oluşturup, Cevher Bal ile sizler için paketliyoruz. 70'li yıllardan günümüze marka ve ürün kalitemizi sektörsel girişimlerimiz ile üst düzeye çıkarttık.

Geniş dağıtım alanımız ve modern hizmet anlayışımızla Türkiye'nin gelecekteki bal merkezinin oluşumuna katkı sağlıyoruz. Cevher Bal ailesi olarak, sürekli değişim, ürün inşası satış öncesi ve satış sonrası kalite güvencesini sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Önce sağlık ve doğallık ilkesiyle, teknolojik imkanlar kullanılarak, iyi ürün, iyi hizmet ve tüketici memnuniyetini önemseyen bir yapıda hizmet veriyoruz. Arı ve bal ürünlerimizi ''Cevher Bal Çiftliği'', güvencesinde tüketicilerimize aktarıyoruz. Çeyrek asrı aşan bu gelişim, daha da ileriye yönelik çalışmalarına devam edecektir…

CEVHER BAL
En Prestijli Marka
Her kategoride sadece 1 aday için oy kullanabilirsiniz.
Menü