Ana Sponsorlar
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
Kurumsal Sponsor
REKLAM ALANI
İletişim Sponsor
REKLAM ALANI
Gizlilik Sözleşmesi

ZEORMEDİA GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Firmamız Kişisel Verilerin Korunması Kanununa istinaden sizden alınan Ad, Soyad, E-posta ve Telefon gibi bilgileri herhangi bir kurum, kuruluş veya şahıs ile paylaşmamaktadır. Yarışma sonunda bu bilgiler silinmektedir.

Vanın Enleri, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Vanın Enleri sunucularında toplanan bu bilgiler üye profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Vanın Enleri bünyesinde kullanılmaktadır. Vanın Enleri, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Vanın Enleri, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Vanın Enleri müşterilerine daha özel ve etkin bir oylama deneyimi yaşatmak amacıyla Vanın Enleri iş ortakları ile paylaşılabilmektedir

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Her türlü sorunuz için; iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Menü
Webtadil Dijital Danışmanlık